Roden Focke-Wulf F200V3/A-09 Condor Immelman III 1:144 (343)
Plastic, flying model is to be assembled. Requires gluing and painting (not included)!
Manufacturer identificer: 343
Brand: Roden
Scale: 1:144
Release date: 01.11.2021
EAN: 4823017702431
Country of origin: UA
Packing length: 300 mm
Packing width: 45 mm
Packing height: 200 mm