Mistercraft BF-109G-14 Croatian A.F. 1:72 (C-151)
Plastic, flying model is to be assembled. Requires gluing and painting (not included)!
Manufacturer identificer: C-151
Brand: Mistercraft
Scale: 1:72
Release date: 01.02.2016
EAN: 5903852031510
Country of origin: PL
Product length: 4 mm
Product width: 14 mm
Product height: 26 mm
Packing length: 260 mm
Packing width: 165 mm
Packing height: 37 mm