Amodel Yak-55M 'FORTIS' 1:72 (AMO72205)
Plastic, flying model is to be assembled. Requires gluing and painting (not included)!
Manufacturer identificer: AMO72205
Brand: Amodel
Scale: 1:72
Release date: 01.05.2010
Country of origin: UA
Packing length: 205 mm
Packing width: 35 mm
Packing height: 130 mm