Amodel Yak-55M 'FORTIS' 1:72 (AMO72205)
Műanyag, összeépítendő repülő makett. Ragasztást festést igényel (nem tartozék)!
Gyártói cikkszám: AMO72205
Márka: Amodel
Méretarány: 1:72
Megjelenés ideje: 01.05.2010
Származási ország: UA
Csomagolás hosszúsága: 205 mm
Csomagolás szélessége: 35 mm
Csomagolás magassága: 130 mm